^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

«Учителю! Ти – мудрість України»

28091772809178Щорічно у першу неділю жовтня ми відзначаємо професійне свято людей, які всі свої знання, увагу, теплоту, любов віддають дітям.

Напередодні професійного свята, у святково прибраному залі Новоушицького будинку культури і мистецтв, зібралися педагоги та ветерани педагогічної праці із загальноосвітніх шкіл, дошкільних навчальних закладів, Новоушицького коледжу ПДАТУ та Новоушицької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ступенів.

Гумористичним номером у виконанні учнів відкрили святковий концерт. Далі – лунали слова подяки за навчання та виховання підростаючого покоління від керівників району і помічника народного депутата України В.Мельниченка С.Тимчука.

28091792809172Про потрібність і унікальність професії вчителя говорила начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту М.Власова.

Грамотами та подяками Хмельницької обласної ради та облдержадміністрації, департаменту освіти і науки облдержадміністрації, райдержадміністрації та районної ради, селищної ради були нагороджені кращі працівники освітянської галузі.

Гарним продовженням свята став концерт за участі народного артиста України Миколи Янченка та його підопічної, молодої співачки Тетяни Денисюк.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #