^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

У лікувально профілактичних закладах КУ « Новоушицький центр ПМСД» проводиться вакцинація медичних працівників проти грипу

2211171За офіційними статистичними даними, щороку в Україні реєструється від 3 до 5 млн. випадків захворюваності на грип та ГРВІ. При цьому найбільша кількість захворювань припадає на дітей віком до 5 років. З огляду на високу ймовірність розвитку серйозних ускладнень грипу, профілактичні заходи є невід'ємною частиною боротьби з інфекцією.

Щеплення проти грипу на сьогоднішній день є єдиним методом профілактики хвороби з доведеною ефективністю. Медики впевнені, що своєчасна і масова вакцинація від грипу - найкращий спосіб захистити себе та оточуючих від цього респіраторного захворювання.

За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) вакцини проти грипу проходять оновлення штамового складу щороку, щоб забезпечити максимальний захист від вірусів, що, як очікується, будуть активними в епідемічному сезоні 2017–2018 рр., серед них, зокрема, штами Michigan, Hong Kong та Brisbane.

Оновлення штамів пройшли такі вакцини:

  • Інфлувак® (Influvacвиробник — Abbott Biologicals B.V, Нідерланди;
  • Інфлуенза ваксін (Influenza Vaccine) виробник — Hualan Biological Bacterin Co., Ltd., Китай;
  • Джісі флю (GC FLU виробник — Green Cross Corporation, Південна Корея;
  • Ваксігрип (Vaxigrip), -виробник — Sanofi Pasteur, Франція.

Медичні працівники нагадують про профілактичні заходи, яких слід дотримуватися, щоб знизити ймовірність зараження грипом: уникати появи в місцях скупчення людей, часто мити руки з милом, провітрювати кожну годину-дві приміщення і щодня робити в них вологе прибирання. Крім того, лікарі наполегливо рекомендують при появі симптомів грипу або інших ГРВІ (підвищення температури тіла, лихоманка, ломота в тілі, слабкість, головний біль) негайно звертатися за кваліфікованою допомогою. Адже чим раніше буде призначено і розпочато лікування, тим менший ризик виникнення ускладнень, якими небезпечний грип.

Адміністрація ПМСД

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #