^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Вшанували пам'ять жертв геноциду українського народу

2411171241117225 листопада - День пам’яті жертв Голодомору. Ми згадуємо всіх, хто втратив життя під час голодоморів у минулому столітті. Багато років пройшло відтоді, як нашу землю спустошив один із найстрашніших в історії людства голодоморів - 1932-1933 років. То була жахлива сторінка для нашого народу. Мільйони невинно загублених життів та скалічених доль, безлюдні села, страх у людських душах - ось чорний слід Голодомору.

24111732411174Ми сумуємо, але ми відчуваємо і гордість за наш народ. Він зумів вистояти, незважаючи на весь трагізм тієї важкої доби. Ми славимо усіх, хто у часи Голодомору рятував земляків від лютої смерті, часто ризикуючи своєю свободою, а то й життям. Ми віддаємо данину шани тим, хто не скорився і чинив спротив репресивній політиці.

Наш народ не лише вистояв у голодне лихоліття. Спільно з іншими націями світу він переміг у найбільшій в історії людства війні, відбудував зруйновані міста і села. Ми зберегли себе як народ, зберегли свою історію, свою ідентичність. Ми здобули державну незалежність та йдемо сьогодні шляхом творення європейської країни, заможного суспільства.

24 листопада щоб вшанувати пам'ять невинно вбитих українців, біля пам’ятного знака жертвам Голодоморів традиційно відбулась скорботна церемонія.

У ній взяли участь керівники органів влади, делегації і представники трудових колективів підприємств, установ та організацій, жителі селища.

Спогадами трагічних подій поділились свідки того часу – В.Кравецький та В.Смішко. Вони закликали берегти пам'ять про загиблих від голоду та робити все, щоб не допустити такого в майбутньому.

Після цього відбулося символічне запалювання свічок, траурне покладання квітів та композицій із пшеничних та житніх колосків.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #