^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Свято для мужніх і відважних

06121710612172З нагоди Дня Збройних Сил України в Новоушицькому будинку культури і мистецтв відбувся урочистий концерт для військовослужбовців, працівників Новоушицького військового комісаріату, учасників антитерористичної операції.

Привітав присутніх із святом мужності та відваги військовий комісар Новоушицького райвійськкомату, майор Р.Юрчик. Насамперед він подякував за ту підтримку, яку надавали і продовжують надавати жителі нашого району українській армії під час виконання її військового обов’язку на сході України. Закликав пам’ятати про ті жертви, які несе український народ заради довгоочікуваного миру на всій території країни. «Побачивши солдата на вулиці, підійдіть і просто подякуйте йому за те, що маєте змогу жити на мирній землі і не бачити всього жаху неоголошеної війни», - сказав Р.Юрчик.

На рівні з чоловіками у лавах Збройних Сил та військкоматах служать і жінки. З нагоди свята селищний голова О.Московчук нагородив подяками старшого сержанта Новоушицького військового комісаріату І.Кугаєвич та солдата Новоушицького військового комісаріату С.Московчук.

Протягом заходу звучали тематичні пісні у виконанні працівників Новоушицького будинку культури та учнів. Їхні музичні вітання перепліталися зі щирими словами вдячності за мир та спокій на нашій малій Батьківщині.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #