^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Працівники органів місцевого самоврядування відзначили професійне свято

   07121750712172 За доброю традицією, уже 12 років поспіль 7 грудня в Україні відзначають День місцевого самоврядування. З нагоди цього свята в селищному будинку культури та мистецтв відбувся урочистий захід для представників самоврядних органів об'єднаної територіальної громади.

   07121730712174З вітальною промовою до присутніх звернувся селищний голова Олег Московчук.

    У своєму виступі він зазначив, що за 2 роки роботи ОТГ у місцевому самоврядуванні зроблено чимало, але далеко не все. На сьогодні залишається ще дуже багато невирішених питань і проблем, які стримують розвиток місцевого самоврядування, гальмують соціальний та економічний прогрес територіальних громад. Але, незважаючи на труднощі, місцеве самоврядування має всі шанси для його розвитку, збагачення і утвердження.

    Керівник подякував за розуміння та підтримку депутату Верховної ради Володимиру Мельниченко, його помічникам, депутату обласної ради Анатолію Олійнику, депутатам селищної ради, в.о. старостам. Відзначив злагоджену, добросовісну роботу працівників виконавчого комітету та працівників селищної ради.

    Привітав очільник громади і ветеранів місцевого самоврядування. З нагоди свята вручив їм подяки і подарунки.

    Щирі вітання з побажаннями міцного здоров'я, щастя, наснаги надійшли від помічника народного депутата В.Мельниченка С.Тимчука. Свої вітання та слова глибокої шани висловив депутат обласної ради А.Олійник.

    Кращих представників місцевого самоврядування нагороджено почесними грамотами, подяками та подарунками.

     Не обійшлося цього дня і без музичного сюрпризу, який присутнім подарували колективи центру первинної медико-санітарної допомоги, територіального центру обслуговування населення, музичної школи. Вітання приймали й від гурту ветеранів війни і праці «Доля», ансамблю «Наддністряночка», лідерів учнівського самоврядування. Музичний дарунок привезли і від Зеленокуриловецької громади.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #