^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Напередодні свят – чемпіонат

0601181Напружена атмосфера підготовки до зимових свят не стала на заваді справжньому спортивному духові. Продемонстрували свій спортивний запал у Кам'янці-Подільському, де відбувся чемпіонат Хмельницької області з міні-футболу серед ветеранів.

У змаганнях брали участь команди з Кам'янець-Подільського, Кам'янець-Подільського району, Чемеровець, Городка, Дунаєвець, Теофіполя, Ярмолинець та Нової Ушиці.

Команду ветеранів з Нової Ушиці представляли: В. В. Мойсюк, В. Д. Кошовський, І. М. Іваніцкий, С. Б. Гоцуляк, В. В. Жук, Ю. І. Войтко, О. Ф. Москалюк, О. І. Марчак.

Команд-учасників поділили на дві підгрупи, в кожній з яких відбувалася запекла боротьба. У І-й підгрупі наша команда обіграла команди: Чемеровець з рахунком 1:0, Ярмолинець – 2:0, Городка – 5:2.

Це забезпечило їм вихід у фінал, де футболісти зіграли з командою Кам'янця-Подільського за 1-е місце, але удача була на боці господарів і команда Нової Ушиці здобула 2-е місце у змаганнях. Відповідно, перше місце посіла команда з Кам'янця-Подільського, 3-тє – Дунаєвець.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #