^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

22 січня – День Соборності України

SobornistШановні мешканці краю!

Цьогоріч 22 січня ми відзначаємо 99-у річницю з часу проголошення Акта злуки Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки – День Соборності України.

Це свято нагадує нам, а особливо підростаючому поколінню, що Україна не розділена, а що у нас єдина держава і ми – єдиний народ! Отже, прийміть найкращі привітання з нагоди найвеличнішого свята українського народу!

Нехай цей день стане символом не лише територіального єднання, а й єднання українців у думках і серцях, адже лише в консолідації – сила народу!

Ми повинні бути гідними місії, покладеної на нас долею, мусимо підтримати й продовжити героїчні досягнення наших предків, виправдати сподівання і стати гордістю для наших нащадків.

Хай розум, воля і любов до рідного краю згуртовують нас для здійснення високої мети – процвітання соборної незалежної демократичної могутньої України.

Впевнений, що день прийдешній принесе нам світле почуття радості від усвідомлення власної причетності до розбудови наших сіл, селищ, міста, району, області та усієї України!

Вітаючи з Днем Соборності України, бажаю всім нам миру, сили та енергії для того, щоб успішно пронести естафету волелюбності і єднання у майбутнє.

Слава Україні!

З повагою селищний голова                            Олег Московчук

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #