^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Підсумки та перспективи роботи закладів охорони здоров’я

01021811010218211 лютого відбулася медична рада лікувально- профілактичних закладів  Новоушицького району,  у якій взяли участь селищний голова О.Московчук, перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур, голова районної ради О.Проциш, медичні працівники центральної районної лікарні та центру первинної медико-санітарної допомоги, в.о. старост, сільські голови.

01021831Діяльність лікувально-профілактичних закладів району за 2017 рік та перспективи розвитку у 2 018 році підводили заступник головного лікаря Новоушицької ЦРЛ Гаврилюк О.М. та головний лікар КУ Новоушицький Центру ПМСД Фінагеєва Н.М..

Про результати роботи закладів охорони здоров’я з питань онкопаталогічної допомоги населенню, шляхи покращення організації онкологічної допомоги доповіли лікар онколог Новоушицької ЦРЛ Дудик В.П. та в.о. заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення КУ Новоушицький Центр ПМСД Ковальчук Л.В.

Про стан захворюваності на туберкульоз та виконання заходів з протидії туберкульозу в Новоушицькому районі доповіли лікар фтизіатр Демченко В.Т. та в.о. заступника головного лікаря з медичного обслуговування населення КУ Новоушицький Центр ПМСД Ковальчук Л.В.

Серед важливих завдань галузі охорони здоров’я району є стан надання онкологічної допомоги населенню та стан виконання заходів протидії туберкульозу, оскільки рівень захворювання на ці хвороби серед жителів району є високим. Ці питання та перспективи їх вирішення обговорили члени медичної ради та присутні.

Підсумки засідання підвели селищний голова О.Московчук та перший заступник голови райдержадміністрації П.Мазур. Посадовці подякували медичним працівникам за якісне надання медичних послуг та наголосили, що лише спільними зусиллями можна покращити роботу закладів охорони здоров’я району і зменшити рівень захворюваності та смертності серед населення. 

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #