^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Свято 8 березня

07031820703183Свято 8 березня є символом усього найкращого, що є у нас в житті – сердечності, доброти, кохання, радості і тепла. І причина цього всього – жінка!

Отож у Новій Ушиці в переддень 8 Березня святковим концертом привітали жінок громади. У приміщенні будинку культури зібралися представниці освіти, медицини, соціальної сфери й громадських організацій.

07031840703185Святковий настрій присутнім на концерті дарували артисти будинку культури, будинку творчості дітей та юнацтва, дитячої музичної школи, аматори та колективи району.

0703186Кожна жінка відчула святковий настрій і теплоту привітань від дітей - не лише як вихованців творчих колективів, але й справжніх патріотів своєї країни, які вболівають за її майбутнє. Під час концерту талановиті артисти дивували глядачів новим репертуаром, яскравими костюмами та феєричними номерами.

Почесними грамотами Верховної Ради України - відзнаками Верховної Ради України за вагомий внесок у життєдіяльності держави, визначну громадсько-політичну діяльність, заслуги перед Українським народом у сприянні становленню та зміцненню України як демократичної, соціальної, правової держави, здійсненню заходів щодо забезпечення прав і свобод громадян, розвитку демократії, парламентаризму та громадянської злагоди в суспільстві, активну участь у законотворчій діяльності були нагороджені кращі жінки громади староста сіл Березівка та Шебутинці Гарниць Антоніна Василівна, староста сіл Антонівка, Отроків, Хворосна, Тимків та Кружківці Коваль Лілія Петрівна, вчителька української мови та літератури Новоушицької ЗОШ І-ІІІ ст.. №2 Попович Лариса Миколаївна та лікар Новоушицької центральної лікарні Гладій Валентина Євгенівна.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #