^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Виїзний прийом громадян в с. Рудківці

120418111 квітня селищний голова Московчук О. В., начальник відділу освіти, молоді та спорту Власова М.М., головний лікар Новоушицького центру ПМСД Фінагеєва Н.М. провели виїзний прийом громадян в с.Рудківці. Також були запрошені начальник управління агропромислового розвитку РДА Стрілецький С.А. представники ТОВ «КЕРНЕЛ» Ляховченко Р.М., Зеленюк О.І. та Хмельовський П.М.

12041851204186Селищний голова О.Московчук проінформував жителів с.Рудківці про проведені роботи на території села, Фінагеєва Н.М. розповіла про медичну реформу на селі, Власова М.М. – про план оптимізації мережі навчальних закладів, Стрілецький С.А. – про зміни в аграрному секторі, підтримку малого та середнього бізнесу, підтримку кооперативного руху, Ляховченко Р.М. розповів про соціальні проекти на підтримку села щодо орендної плати, про порядок реєстрації договорів. Також перед громадянами прозвітували Мельник Н.І. – директор Рудковецької ЗОШ, Попович Л. – фельдшер, Вашеняк Л.І. – завідуюча ДНЗ, П’яста М. – директор Рудковецького СБК, Пензеник А. М. – соціальний працівник

Громадяни піднімали  питання про грейдерування доріг та стихійні сміттєзвалища. Були питання до представника ТОВ «КЕРНЕЛ» Ляховченка Р.М. про надання матеріальної допомоги важкохворим, порядок переоформлення договорів, підвищення орендної плати та придбання матеріалів для ремонту криниці біля ФАПу.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #