^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Медична реформа стосується кожного

14051831405184ЇЇ мета забезпечити всіх громадян України рівний доступ до якісних медичних послуг та перебудувати систему охорони здоров’я так, щоб у її центрі був пацієнт. На сьогодні на пацієнта покладені обов’язки нести відповідальність за своє здоров’я, визначитися у виборі лікаря, який буде надавати первинну медичну допомогу у наступні роки, таким чином проходить впровадження одного з етапів реформування первинної медичної допомоги «Лікар для кожної сім’ї». У Новоушицькій об’єднанні територіальній громаді медичні працівники активно беруть участь у впровадженні реформи. Станом на 14.05.2018 року у Новоушицькому центрі ПМСД зареєстровано 5100 декларацій, що уклали пацієнти з лікарями центру, робота продовжується.

Для забезпечення доступності первинної медичної допомоги в Україні працює програма «Доступні ліки». В Новоушицькій ОТГ протягом 2018 року для забезпечення пільговим лікуванням хронічних захворювань: бронхіальна астма, захворювання серцево-судинної системи, цукрового діабету; використано на реалізацію даної програми 182 тис.грн. – що дало змогу забезпечити 3569 пацієнтів необхідними ліками.

На території Новоушицької ОТГ з 14.03.2018 року продовжується робота пересувного флюорографа згідно графіку виїздів.

За час роботи пересувного флюорографа проведено флюорографічні обстеження в 20 населених пунктах ОТГ. Обстежено 1159 чоловік. В результаті обстежень виявлено 10 осіб рентген позитивних, тобто таких, в яких виявлена патологія зі сторони органів бронхолегеневої системи і такі хворі потребують до обстеження в умовах Новоушицької ЦРЛ. Всі хворі були викликані для дообстеження. З виявлених осіб 3 пацієнта на дообстеження не з’явились.

Серед виявлених пацієнтів, крім хронічної патології зі сторони бронхолегеневої системи, виявлено 1 випадок злоякісного захворювання легень, 1 випадок туберкульозу. Хворі скеровані для подальшого лікування в заклади обласного рівня. Медичні працівники продовжують роботу по впровадженню реформування первинної медичної допомоги, та продовжується основна робота по проведенню профілактичного обстеження населення.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #