^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Громада, де чути голос молоді

Молодь — рушійна сила, яка активно втілює свої ідеї та проекти, розвиваючи наш край. Саме тому 29 травня в Будинку дитячої творчості відбувся збір Ради лідерів учнівського самоврядування Новоушицької ОТГ «Сузір’я» на тему «Громада, де чути голос молоді», на якому були розглянуті питання підвищення ролі органів учнівського самоврядування в житті школи та громади. Цього року збір проходив у неформальній обстановці.

Дуже приємно, що на зборі був присутній Московчук Олег Васильович, голова Новоушицької ОТГ, який привітав лідерів учнівського самоврядування та взяв найактивнішу участь у даному заході.

Він наголосив на тому, що в майбутньому депутатами селищної, обласної ради можуть стати нинішні лідери загальноосвітніх навчальних закладів. Саме на молодь покладаються всі надії щодо покращення політичного, економічного стану та розквіту України.

В ході зустрічі представники навчальних закладів обговорили з керівництвом ОТГ низку ідей та проектів, які молодь прагне реалізувати найближчим часом:

«Кожна з ваших ідей може бути реалізованою. Тому на наступну зустріч я чекаю від вас проекти, викладені на папері, для того, щоб наші фахівці могли їх розглянути та допомогти вам у їх реалізації. Безумовно, що не всі проекти будуть реалізовані одразу, але мені імпонує ваша активність, тому ми спільно творитимемо нашу громаду. І ми, як влада, дослухаємося до кожного з вас тому, що вам тут жити, творити і майбутнє має бути таким, яким ви прагнете його бачити», — звернувся до молоді Олег Московчук.

Спілкування вийшло змістовним та креативним. Лідерів учнівського самоврядування глибоко вражають ті соціальні проблеми, з якими вони стикаються. Учні вчаться не бути осторонь, доторкнутися до проблем інших людей та приймати участь  в їхньому вирішенні. Соціальний досвід, який вони здобувають, свідчить про те, що в майбутньому такі люди матимуть свідому громадянську позицію.

На завершення зустрічі селищний голова закликав молодь систематично проводити такі зустрічі, в ході яких напрацьовуватимуться поетапні кроки щодо реалізації проектів, а втілювати ідеї лідерів допомагатимуть фахівці структурних підрозділів ОТГ.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #