^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Організація громадських робіт – один з шляхів легалізації тимчасової зайнятості безробітних.

Шукати роботу у нашій країні можна різними шляхами, зокрема за допомогою Державної служби зайнятості України. Ситуація на ринку праці у Новоушицькому районі характеризується звуженням потреби на робочу силу. Зменшилась чисельність безробітних і шукачів роботи. Причини спаду рівня зареєстрованого безробіття різні. Насамперед, спостерігається зменшення звернень сільських мешканців, зокрема осіб, які являються членами особистих селянських господарств, які згідно чинного законодавства являються зайнятими особами і для реєстрації у службі зайнятості мають мати не менше 6 місяців перебування у трудових відносинах на протязі року, що передує даті звернення. Також однією з причин є міграція працездатних громадян, особливо молоді, за кордон.

Одним із пріоритетних завдань районної служби зайнятості є створення умов для зареєстрованих безробітних, в першу чергу соціально вразливих верств населення для продуктивної зайнятості, у тому числі тимчасової, шляхом організації громадських ті інших робіт тимчасовго характеру. Відповідно до розпорядження Новоушицької районної адміністрації та програми організації громадських робіт на 2018 рік Новоушицької селищної ради основними напрямками громадських та інших робіт тимчасового характеру є благоустрій та озеленення територій населених пунктів, підсобні та ремонтні роботи при проведенні ремонту об’єктів охорони здоров’я, догляд за особами похилого віку та інвалідами, впорядкування місць меморіального поховання, підсобні роботи в сільській місцевості на ремонті приватних житлових будинків одиноких осіб з числа ветеранів війни та інвалідів, учасників АТО, їх сімей, що проводяться за рішеннями органів місцевого самоврядування. Оплачувані громадські роботи – один з напрямків активних програм сприяння зайнятості населення, організація та проведення яких, спрямована на забезпечення тимчасової зайнятості безробітних громадян, пом’якшення ситуації на ринку праці та вирішення нагальних питань соціального розвитку територіальних громад. Результатом співпраці центру зайнятості з селищною та сільськими радами за 2017 рік є залучення до громадських робіт 101 безробітного, з роботодавцями – організація робіт тимчасового характеру для 63 безробітних. Під час участі у громадських та роботах тимчасового характеру безробітний отримує заробітну плату та одночасно допомогу по безробіттю. У поточному році з Новоушицькою ОТГ укладено 2 договори про організацію громадських робіт до участі в яких залучено 44 безробітних. До робіт тимчасового характеру у 2018 році залучено 55 безробітних.

         Відповідно до Розпорядження Хмельницької ОДА, безробітні, що перебувають на обліку у Новоушицькому центрі зайнятості долучилися до проведення щорічної акції «За чисте довкілля». Вони взяли участь у проведенні підсобних робіт з благоустрою сіл та селища, прибиранні на кладовищах, побілки дерев, прибиранні біля пам’ятників, вивозу сміття. Участь у акції здійснювалась на благодійних засадах.

Директор - голова комісії з

припинення юридичної особи                                        Вербовська Л.І.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #