^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Всеукраїнські змагання учнівської молоді з повітряних зміїв

05061810506183Вихованці Новоушицького будинку дитячої творчості взяли участь у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з повітряних зміїв!

З 29 травня по 01 червня 2018 року в м. Дніпро, на аеродромі Кам’янка, зустрічали учасників Всеукраїнських відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв. Більше 75 учасників представили моделі повітряних зміїв у дев’яти класах. Змагання були організовані Українським державним центром позашкільної освіти спільно з Дніпропетровським обласним центром науково-технічної творчості та інформаційних технологій учнівської молоді.

0506182Цього року Хмельницьку область представляла команда Новоушицької ОТГ у складі учнів Новоушицького НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1, гімназія» (Мельник Владислав, Кушнір Ірина, Кліменок Валерія та Оліневич Богдан) та тренера-керівника команди Луцака Євгена, керівника гуртка Новоушицького будинку дитячої творчості. Поїздка стала можливою завдяки фінансовій підтримці селищного голови Московчука Олега Васильовича та начальника відділу освіти молоді та спорту селищної ради Власової Маргарити Миколаївни.

Команда показала високий професійний рівень та техніку керування повітряними зміями та в результаті зайняла 5 місце.

Слід зазначити, що під час виготовлення моделей зміїв вихованці виявили велику фантазію та творчість. Різноманітність моделей вразила суддів, а їх різнобарвність не залишила байдужими гостей свята. Безсумнівним лідером глядацьких симпатій став змійковий потяг, що складався зі 100 зміїв-ромбів, об’єднаних у 6 арок. 

Вихованці продемонстрували витримку та терпіння, яких потребує виготовлення зміїв, уміння ними управляти, обізнаність в аеродинаміці. Під час проведення стендової оцінки зміїв враховувались такі критерії, як оригінальність та складність конструкції, охайний ескіз (креслення), оригінальне оздоблення, якість та майстерність виготовлення.

Учасники змагань, тренери-керівники команд та члени суддівської колегії повернулись додому із гарним настроєм та приємними враженнями.

Вітаємо переможців та призерів в особистій та командній першості відкритих змагань учнівської молоді з повітряних зміїв і бажаємо всім учасникам та їх керівникам подальших успіхів, вдалих стартів та нових перемог!

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #