^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Центральна вулиця Слобідки вкрилася асфальтом

08061810806182Освітлені вулиці в селі Слобідка вже милують око. А коли ще й понад кілометр роздовбаної сільської дороги вкриється асфальтом, сельчани остаточно переконалися в кінці травня. Адже здійснилася їхня заповітна мрія – центральна вулиця, яка веде від в’їзду в село до автобусної зупинки і до церкви, покрилась добротною асфальтівкою. На відрізку дороги до села поведуть ямковий ремонт. Отож, покращення — це реалії.

Для мешканців села це неабияка радість. Адже про капітальний ремонт цієї дороги вони мріяли не один десяток років, а якщо точніше, то ще з минулого століття.

Наразі заасфальтовано ділянку протяжністю 1110 метрів, завершується укріплення дороги щебенем. Ремонт дороги здійснено за рахунок коштів Дорожнього фонду, який запрацював з початку цього року. Замовник робіт – новостворене державне підприємство в Хмельницькій області – «Служба місцевих автодоріг». Виконавець – ПП «Араме».

Як повідомив директор Сергій Матус, розподіл коштів по районах буде пропорційний протяжності доріг, які знаходяться на балансі обласної державної адміністрації. Наприклад, якщо в районі більше доріг, то коштів виділять більше, якщо менше, то й коштів відповідно менше. Посадовець також повідомив, що покращення дорожньої інфраструктури продовжать у с. Заборознівці та с-щі Загродське.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #