^На початок

Наші контакти

Поштова адреса:

   32600,Україна, 
   смт Нова Ушиця,
   вул. Українська, 18

тел/факс:

   (3847) 2-14-74

Електронна пошта:

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Корисні посилання

verxrada

mistukr

you sel
decentralization1

oblrada

raurada

 vidKulturu
vidosvitu

biblioteka

tvorcosti

sadok 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Китайська міжнародна імпортна виставка “China International Import Expo 2018”

За інформацією Посольства Китайської Народної Республіки в Україні у період з 5 по 10 листопада 2018 р. в м. Шанхай (Китайська Народна Республіка) буде проходити Китайська міжнародна імпортна виставка “China International Import Expo 2018”. Вказаний захід був офіційно анонсований Президентом КНР Сі Цзіньпінем на Форумі “Один пояс – один шлях” в травні 2017 року та є одним з найбільш пріоритетних виставково-ярмаркових заходів для Китайської Народної Республіки. Очікується, що у заході приймуть участь компанії з понад 100 країн світу.
Захід буде проходити зa підтримки Світової організації торгівлі, Конференції ООН з торгівлі та розвитку та Організації Об’єднаних Націй з промислового розвитку.

Міжнародна виставка “China International Import Expo 2018” буде складатися з трьох основних частин:
1) Павільйон на якому будуть розміщуватись національні стенди країн. Його мета - це презентація основних досягнень країн у сферах торгівлі та інвестицій та представлення унікальних товарів та послуг.
2) Тематичні павільйони для участі підприємств:
- павільйони, які присвячені товарам за наступними напрямами: промислове обладнання, побутова техніка, автомобільний транспорт, одяг та споживчі товари, харчова та аграрна продукція, медичне обладнання та продукція;
- павільйон, який присвячений послугам за наступними напрямами: туристичні послуги, новітні технології, культура та освіта, проектування та дизайн, послуги та аутсорсинг;
3) Міжнародний торговельний форум в рамках виставки, проведення якого заплановано на 5 листопада 2018 р.
Китай на сьогодні є країною з другою за розміром економікою і займає друге в світі місце за імпортом та споживанням. Також, Китай перейшов на нову стадію розвитку, коли безперервно розширюється потреба в імпортних товарах. Внаслідок цього очікується, що протягом найближчих п’яти років Китай буде імпортувати товари та послуги на суму близько 10 трлн. доларів США, що відкриває можливості для поставок товарів підприємствам з різних країн світу.
Фінансування витрат, пов’язаних з підготовкою та забезпеченням участі України у зазначеній виставці, буде здійснюватися за рахунок коштів міжнародної технічної допомоги Європейського банку реконструкції та розвитку, спонсорів та інших джерел, не заборонених законодавством.

Контактна особа щодо організації участі України у виставці: Катерина Співакова, менеджер проекту “GoChina”, тел.: +38 (050) 331-85-76, адреса електронної пошти: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. ; Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #