^На початок

Контакти

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:
+380688449980

Поштова адреса:
вул. Подільська, 17,
смт Нова Ушиця,
Хмельницька область,
32600

Корисні посилання

you sel
PB-logo

edem

 

you selverxrada

decentralization1
oblrada
mistukr
vidKulturu
vidosvitu
biblioteka
tvorcosti
sadok
нова
Інформація

IMG-b55bce4ac70a817f68a05dff06e8d651-V

IMG-b31a3694eadfa1734744d9a0be7c61ef-V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Диеты от специалистов в похудении беру на all-diet.info.

ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

image   Кабінетом Міністрів України 29 березня 2021 року прийнято постанову № 277 „Про додаткові заходи щодо організації виплати і доставки пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України”.

   Відповідно до постанови, до 1 вересня 2021 року Пенсійний фонд України проведе перший конкурс для відбору організацій, які здійснюватимуть виплату і доставку пенсій та грошової допомоги за місцем фактичного проживання одержувачів у межах України. До його проведення виплату і доставку пенсій здійснюватиме АТ „Укрпошта”.

   За місцем фактичного проживання з 1 вересня 2021 року отримуватимуть пенсії та грошову допомогу:
- люди з інвалідністю І групи;
- особи, які за висновком лікарсько-консультативної комісії не здатні до самообслуговування та потребують постійного стороннього догляду;
- особи, які досягли 80-річного віку;
- одержувачі державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію, та допомоги на догляд.

Детальніше: ЗМІНИ В ОРГАНІЗАЦІЇ ВИПЛАТИ І ДОСТАВКИ ПЕНСІЙ ТА ГРОШОВОЇ ДОПОМОГИ

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура застерігає водіїв вантажних та великогабаритних транспортних засобів бути особливо уважними під час дорожнього руху.

   За результатами досудового розслідування, проведеного під процесуальним керівництвом Кам’янець-Подільської окружної прокуратури слідчим відділом поліції встановлено, що водій керуючи вантажним автомобілем, здійснюючи в місті Кам’янці-Подільському на регульованому перехресті маневр повороту праворуч на дозволений зелений сигнал світлофора в порушення вимог Правил дорожнього руху, а саме не подавши сигнал покажчиком повороту праворуч завчасно до початку маневру, через габарити керованого ним транспортного засобу, виконував поворот не зайнявши крайнього правого положення на проїзній частині, перед зміною напрямку руху не переконався, що це не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам дорожнього руху, не звернувся при цьому для забезпечення безпеки вказаного маневру за допомогою до інших осіб, повертаючи праворуч не надав дорогу велосипедисту який рухався прямо в попутному напрямку по проспекту біля правого краю проїзної частини, здійснивши таким чином наїзд передньою частиною керованого ним вантажного автомобіля на велосипедиста, який від отриманих травм помер на місті події.
  Обвинувальний акт за вказаним фактом направлено на розгляд до Кам’янець-Подільського міськрайонного суду.
  Міра покарання яка передбачена Кримінальним кодексом України за вчинення вказаного кримінального правопорушення встановлена у вигляді позбавлення волі від 3 до 8 років з позбавленням права керувати транспортними засобами до 3 років.
  Кам’янець-Подільська окружна прокуратура застерігає водіїв вантажних та великогабаритних транспортних засобів бути особливо уважними під час дорожнього руху.

65% ПДФО громадам – Асоціація міст України наполягає на збільшенні відсотка для місцевих бюджетів

Інфографіка ПДФО   На розгляді у Комітеті Верховної Ради України з питань бюджету знаходяться розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків (законопроєкти №5066 та №5066-1).
   Розроблені Асоціацією міст України спільно з групою народних депутатів законопроекти, що пропонують збільшити частку зарахування ПДФО до бюджетів громад із 60 до 65 відсотків Законопроєкти №5066 та №5066-1– це збільшення відсотку зарахування ПДФО для місцевого самоврядування на 5%.
   Прийняття одного з цих законопроектів матиме ряд позитивних наслідків:
• Зміцнення спроможності громад
Збільшення частки зарахування до бюджетів місцевого самоврядування ПДФО дозволить частково компенсувати видатки перекладені державою на органи місцевого самоврядування, а саме: на утримання закладів профтехосвіти; фінансування державних соціальних гарантій; виплату заробітної плати непедагогічним працівникам закладів середньої освіти, утримання таких закладів, забезпечення навчального процесу; фінансування комунальних послуг та енергоносіїв закладів охорони здоров’я.
• Покращення рівня послуг
Завдяки збільшенню частки зарахування ПДФО до місцевих бюджетів громади матимуть можливість покращувати систему охорону здоров’я, соціальні послуги, інфраструктуру, благоустрій тощо.
• Соціальна справедливість
Важливо, щоб кошти платників податку залишалися на місцях і спрямовувалися на покращення якості послуг, а не йшли на доплати топ-чиновникам.
За підрахунками АМУ, якщо один із запропонованих законопроектів буде прийнято, бюджети громад Хмельниччини у 2022 році можуть отримати додатково понад 394 млн. грн.

Детальніше: 65% ПДФО громадам – Асоціація міст України наполягає на збільшенні відсотка для місцевих бюджетів

День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні!

DSCN6288 DSCN6301

   Сьогодні з нагоди 76-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Новоушицький селищний голова Анатолій Олійник, представники організацій та установ, жителі селища поклали квіти та вінки до підніжжя Меморіального комплексу загиблим воїнам. Усі присутні вшанували світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя за мирне майбутнє. Селищний голова Анатолій Олійник та голова ветеранської організації Василь Смішко виступили з вітальними промовами та подякували присутнім ветеранам Володимиру Аксентійовичу Ковалю, Івану Федоровичу Онофрійчуку, Ісаку Нусимовичу Іткіну, Володимиру Михайловичу Побожному за їхню мужність, відвагу та героїзм.
   Після мітингу Анатолій Олійник, Петро Мазур та Василь Смішко відвідали ветерана війни Володимира Олександровича Кулішова. З нагоди свята усім ветеранам було вручено подарунки.

День пам'яті та примирення! 08.05.2021

183811833 193599889265581 437947031424038218 n

   Сьогодні, у День пам’яті та примирення, вшановуємо кожного, хто боровся з нацизмом та всіх жертв Другої світової війни. Заступник селищного голови Петро Мазур та голова ветеранської ради Василь Смішко відвідали пам'ятники і могили, схилили голови та віддали шану загиблим.

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #