^На початок

Контакти

E-mail:
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Телефон:
+380688449980

Поштова адреса:
вул. Подільська, 17,
смт Нова Ушиця,
Хмельницька область,
32600

Корисні посилання

you sel
PB-logo

edem

 

you selverxrada

decentralization1
oblrada
mistukr
vidKulturu
vidosvitu
biblioteka
tvorcosti
sadok
нова
Інформація

IMG-b55bce4ac70a817f68a05dff06e8d651-V

IMG-b31a3694eadfa1734744d9a0be7c61ef-V

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Много Joomla шаблонов на www.templete.ru

Контакти посадових осіб селищної ради

 

ПІБ посадової особи

Посада

Телефон

Андрієнко Олексій Анатолійович

Начальник відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

0673810279

Антонюк Тетяна Василівна

Діловод відділу культури, туризму та з питань засобів масової інформації

 

Ахтимчук Надія Анатоліївна

Староста с. Бучая, с. Загоряни

0962181331

Бабій Оксана Олександрівна

Прибиральниця

-

Бабій Сергій Вікторович

Начальник загального відділу

0975822454

Бакай Раїса Ростиславівна

Староста с. Куча

0966893453

Басько Олена Анатоліївна

Староста с. Ставчани, с. Слобідка, с. Стара Гута, с. Любомирівка

0967422462

Бетлій Оксана Василівна

Діловод відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

-

Борейко Юрій Миколайович

Староста с. Івашківці, с-щаЗагродське

0965327789

Веселовська Тетяна Олександрівна

Спеціаліст ІІ категорії відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

-

Власова Маргарита Миколаївна

Начальник відділу освіти, молоді та спорту

-

Галамай Галина Захарівна

Прибиральниця

-

Гарниць Антоніна Василівна

Староста с. Березівка,с. Шебутинці

0673810679

Гнатюк Василь Петрович

Староста с. Глибівка, с. Мала Шурка, с. Куражин

0673830219

Гоголь Ірина Василівна

Діловод

-

Гоїк Олександр Анатолійович

Водій

-

Гонзолевська Віта Борисівна

Діловод із соціальних питань

0973326191

Гоцуляк Тетяна Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку

0961718396

Григоренко Наталія Петрівна

Адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0986419981

Григорчук Лариса Володимирівна

Спеціаліст I категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю

0978380780

Григорчук Оксана Сергіївна

Спеціаліст І категорії відділу управління персоналом

0686734663

Гринчук Микола Миколайович

Завідувач секторуз питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи

0969408725

Гринчук Олександр Володимирович

Начальник відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку

0684216908

Громяк Лілія Петрівна

Начальник відділу фінансів

-

Гуцал Оксана Володимирівна

Спеціаліст I категорії відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

-

Дворська Інна Василівна

Начальник відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0672080271

Дзюбелюк Микола Васильович

Сторож

-

Дробний Вячеслав Леонідович

Староста с. Пижівка

0977436111

Дубчак Алла Василівна

Староста с. Глібів, с. Гута Глібівська, с. Джуржівка, с. Мержіївка, с. Новий Глібів, с. Слобода

0680220584

Захаревська Наталія Іванівна

Головний спеціаліст відділу фінансів

-

Зваричук Валерій Володимирович

Керуючий справами (секретар) виконавчого комітету селищної ради

0680176785

Зубаль Ігор Святославович

Начальник юридичного відділу

0688837769

Каплун Валентина Іванівна

Спеціаліст I категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю

0971422889

Катрич Віта Василівна

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

-

Коваль Лілія Петрівна

Староста с. Антонівка, с. Кружківці, с. Тимків, с. Хворосна, с. Отроків

0968089685

Ковальська Тетяна Олександрівна

Спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту

0978851257

Ковальчук Людмила Валеріївна

Діловод сектору з питань цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи

0684214441

Ковбасюк Наталія Вікторівна

Спеціаліст юридичного відділу

-

Когут Юлія Юріївна

Державний реєстратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0686462240

Кондратюк Оксана Василівна

Спеціаліст I категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю

0682862006

Копитко Наталія Михайлівна

Спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту

0980087271

Корецька Валентина Анатоліївна

Начальник відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю, головний бухгалтер

0984100185

Космак Ігор Миколайович

Начальник відділу комунальної власності та житлово-комунального господарства

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Костюк Інна Олександрівна

Державний реєстратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

-

Костюченко Віктор Вікторович

Секретар ради

0673904940

Кравецька Катерина Ігорівна

Адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0961458939

Кримчак Ольга Петрівна

Адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0972571106

Крук Валентина Іванівна

Староста с. Песець

0967471257

Лисак Микола Олексійович

Староста с. Пилипківці, с. Заборознівці

0966596065

Мазур Марта Олексіївна

Адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0680289788

Мазур Петро Андрійович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

0675980689

Майструк Ірина Анатоліївна

Головний спеціаліст відділу фінансів

-

Марчук Олексій Петрович

Сторож

-

Матвійчук Ганна Володимирівна

Спеціаліст I категорії відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю

0960627090

Мегель Станіслава Анатоліївна

Староста с. Струга

0987231845

Мельник Василь Борисович

Староста с. Мала Стружка, с. Балабанівка, с. Щербівці

0982284865

Миколайчук Ігор Олександрович

Головний спеціаліст відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

-

Михайловська Інна Анатоліївна

Адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0680320862

Мокрий Вадим Леонідович

Спеціаліст І категорії загального відділу

-

Московчук Олександр Євгенович

Заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів

0962822580

Ніверський Валерій Володимирович

Староста с. Косиківці, с. Шелестяни

0987346279

Облядрук Алла Федорівна

Головний спеціаліст відділу освіти, молоді та спорту

0683265659

Облядрук Вікторія Вікторівна

Староста с. Браїлівка, с. Іванівка, с. Цівківці

0686734644

0972727966

Олійник Анатолій Антонович

Новоушицький селищний голова

0688449980

Остафійчук Людмила Сергіївна

Державний реєстратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0978667497

Паляруш Василь Володимирович

Староста с. Капустяни, с. Глибочок

0984814139

Паляруш Галина Іванівна

Староста с. Рудківці

0672317897

Паустовська Галина Іванівна

Головний спеціаліст бюджетного сектору відділу фінансів

-

Пітик Валерій Анатолійович

Староста с. Зелені Курилівці

0981329149

Пшеничко Віталій Володимирович

Сторож

-

Резнік Ніна Григорівна

Староста с. Хребтіїв

0982344093

Реус Вадим Анатолійович

Спеціаліст І категорії відділу освіти, молоді та спорту

0680314945

Савчук Тетяна Василівна

Адміністратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0989962676

Садлій Наталія Вікторівна

Заступник начальника відділу фінансів, завідувач бюджетного сектору

-

Садлій Руслан Петрович

Перший заступник селищного голови

0673342659

Сідлецький Вадим Анатолійович

Начальник відділу культури, туризму та з питань засобів масової інформації

0681044495

Слободян Наталія Миколаївна

Головний спеціаліст відділу бухгалтерського обліку, звітності та контролю

0676840884

Смішко Віктор Миколайович

Староста с. Борсуки, с. Садове

0982531407

Солодка Тетяна Олегівна

Спеціаліст І категорії юридичного відділу

0687230635

Сопурко Віктор Володимирович

Державний реєстратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0979032450

Стасюк Людмила Володимирівна

Староста с. Іванківці, с. Соколівка, с. Пилипи-Хребтіївські

0672984620

Стопчак Леся Юріївна

Провідний спеціаліст юридичного відділу

0984740849

Танасюк Тетяна Федорівна

Староста с. Висілок, с. Жабинці, с. Заміхів

0673848439

Тарадайко Олег Іванович

Начальник відділу економіки, інвестицій та інформаційного забезпечення

-

Тринадцятко Олександр Олександрович

Державний реєстратор відділу “Центр надання адміністративних послуг”

0684532551

Фурман Світлана Петрівна

Головний спеціаліст відділу культури, туризму та з питань засобів масової інформації

0673324398

Христофорова Тетяна Віталіївна

Архіваріус

-

Худняк Лілія Сергіївна

Староста с. Вахнівці, с. Губарів

0680459190

Шевчук Анатолій Іванович

Староста с. Вільховець, с. Нова Гута, с.Маціорськ

0684299780

Шинкаренко Катерина Андріївна

Спеціаліст II категорії відділу земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища

-

Якубова Альона Леонтіївна

Начальник відділу управління персоналом

0976627204

Copyright © 2016. Новоушицька селищна об’єднана територіальна громада Rights Reserved.


Facebook # #