![платформа електронної демократії](/sites/novagromada.gov.ua/files/styles/compressor/210x47/inline-images/edem.jpg?itok=hOrtQ112)
Натисніть на банер (перехід на платформу електронної демократії, на якій можна створити петицію або висловити позицію щодо проектів нормативно-правових актів, варіантів розв'язання проблемних питань)
Натисніть на банер (перехід на платформу електронної демократії, на якій можна створити петицію або висловити позицію щодо проектів нормативно-правових актів, варіантів розв'язання проблемних питань)