Якою буде Нова українська школа в Нової Ушиці обговорювали освітяни

img 9853За кілька днів по всій Україні пролунає вересневий шкільний дзвінок. Новий навчальний рік обіцяє бути цікавим, насиченим, а саме головне не подібний на попередні. На конференції начальник відділу освіти, молоді та спорту Маргарита Власова окреслила основні напрямки роботи на 2018-2019 навчальний рік, особливу увагу звернула на здатність вчителя працювати у нових умовах. «Успішна робота навчального закладу залежить від керівника та вдало підібрано ним персоналу» - повідомила Маргарита Власова. Директор Вільховецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів імені Федора Степановича Бацури Ігор Шевченко ознайомив учасників конференції із новою якістю управління, адже вона є однією із головних рушійних сил нового освітнього процесу. Бо як запевнив Ігор Іванович «Сьогодні директор має бути рішучим та сміливим, не боятись брати на себе відповідальність та впевнено приймати рішення. Адже згідно нового закону, ми самі приймаємо рішення на користь учня».


У ході конференції розглядались наступні питання:
- Новій школі – нова якість методичної діяльності;
- Формування випускника нової формації;
- Нова українська школа та її перші кроки;
- Сучасні виклики дошкільної освіти;
- Створення рівних умов доступу до освіти;
- Всебічний розвиток виховання та соціалізації особистості.
Що дає учням Нова українська школа? Учні набувають не лише теоретичні знання, а й вміння використати їх у повсякденному житті, оскільки пріоритетом є не знання а навички. У ході навчально-виховного процесу більша увага приділятиметься розвитку особистості, патріотитчного духу й інноватора. Новим напрямком в освіті буде інклюзивна освіта, яка дасть можливість дітям з обмеженими можливостями спілкуватись з однолітками, оволодівати новими вміннями та навичками, приймати участь у громадському житті. Як запевнила вчителька початкових класів Новоушицького НВК Надія Гайдук «Нове покоління Z вже зовсім інше. І саме вони є головною рушійною силою вчителя. Тому нам потрібно рухатись разом із ними, тільки в перед». У своєму виступі заступник селищного голови з гуманітарних питань Віталій Кокарєв запевнив «Усі освітяни нашої громади знаходяться в рівних умовах. А яким буде кінцевий результат залежить від кожного з нас. Тому ми маємо докласти максимум зусиль аби досягти поставлених цілей».

Поділитися:

9 листопада - Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва
09.11.2024 08:56
Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва, ветерани культурної ниви! Прийміть теплі привітання з професійним святом! Нині ваші праця та творчість допомагають переживати українцям…
До уваги: новий випадок лептоспірозу!
08.11.2024 11:19
На Кам’янеччині зафіксували новий випадок лептоспірозу. Звертаємо вашу увагу, що на початкових етапах хвороба може нагадувати звичайне респіраторне захворювання. Лептоспіроз –…
На Кам’янеччині колишнього сільського голову засуджено до 3 з половиною років позбавлення волі
08.11.2024 11:16
За публічного обвинувачення Кам’янець-Подільської окружної прокуратури судом визнано винним колишнього сільського голову одного із сіл району у зловживанні владою або службовим становищем, що…