Сьогодні минає рік, як під час проходження військової служби назавжди зупинилося серце ЖУКА Вадима Олександровича, який народився та виріс у Новій Ушиці. Похоронений Вадим у Хмельницькому на кладовищі у мікрорайоні Ракове.
Вадим народився 08 травня 2002 року. Навчався у Новоушицькому ліцеї, згодом у Кам'янець-Подільському ліцеї з посиленою військово-фізичною підготовкою. У 2019 році вступив до Державної Національної прикордонної академії імені Богдана Хмельницького.
Вадим ЖУК з 2023 року, після дострокового випуску з академії, стояв на варті кордону України з Білоруссю.
Сьогодні біля меморіальної композиції “Твої Герої, Новоушиччино!” рідні, земляки, керівництво громади, вшанували пам'ять Вадима та всіх Героїв хвилиною мовчання, поклали квіти до світлин Захисників України.
У пам’яті всіх, хто знав Вадима ЖУКА, він залишиться добрим, щирим та життєрадісним хлопцем, який мав багато планів на життя.
На жаль, прикордоннику навіки 22 роки… Він єдиний син у сім’ї… Щиро співчуваємо батькам, всім рідним та близьким загиблого.
Вадиму – вічна пам’ять у Небеснім Царстві.