Оголошення про оприлюднення проекту містобудівної документації на місцевому рівні та повідомлення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості

20.03.2024

Відповідно до постанови КМУ від 25.05.2011 р. № 555 «Про затвердження Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», Новоушицька селищна рада повідомляє про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території земельної ділянки з кадастровим номером 6823380500:03:001:0177 для зміни цільового призначення території з земель житлової та громадської забудови в землі сільськогосподарського призначення по вул. Небесної Сотні, 3 в с. Садове Новоушицької територіальної громади Кам'янець - Подільського району Хмельницької області Прийняття рішення про затвердження містобудівної документації покладається на Новоушицьку селищну раду Хмельницької області.

Громадськість у межах строку громадського обговорення має право подати в письмовій формі (у тому числі в електронному вигляді) зауваження і пропозиції до проекту детального плану території.

Ознайомитися з проектом детального плану території та подати свої зауваження і пропозиції можна за адресою: 32600, Україна, Хмельницька обл., селище Нова Ушиця, вул. Подільська, 17, еmail: gromada_nova_ushytsya@ukr.net

Відповідальна особа: Начальник відділу містобудування, архітектури та економічного розвитку громади О.В. Гринчук.

Термін подання зауважень та пропозицій становить 30 днів і триватиме до 20.04.2024 року. Пропозиції та зауваження подані після встановленого терміну, не розглядаються.

Громадське обговорення детального плану території відбудеться 22.04.2024 року за адресою: селище Нова Ушиця, вул. Подільська, 17.