До уваги надавачів та отримувачів соціальних послуг!!!!

Мінсоцполітики продовжує активне впровадження та наповнення Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг у частині обліку надавачів соціальних послуг.

Для внесення до Реєстру надавач соціальної послуги повинен звернутися до реєстратора з відповідними документами, із переліком яких можна ознайомитися в постанові Кабінету Міністрів України №99 від 21.01.2021 року “Про Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг

”.

Реєстратори - це посадові особи суб’єкта реєстрації, яких уповноважено суб’єктом реєстрації на прийняття документів/відомостей, що подаються для внесення до Реєстру, та/або на внесення відомостей до Реєстру та яка має відповідні права доступу до Реєстру;

Суб’єкти реєстрації - обласні, Київська міська, районні, районні у м. Києві держадміністрації, виконавчі органи сільських, селищних, міських рад, які забезпечують ведення Реєстру.

Звертаємо увагу, що на даному етапі впровадження Єдиної інформаційної системи соціальної сфери (ЄІССС) всі реєстраційні дії здійснює реєстратор суб’єкта реєстрації, а надавачі соціальних послуг не мають доступу до Реєстру для роботи в ньому - цей функціонал буде реалізовано у другому півріччі 2023 року.

Нагадуємо, що відповідно до ЗУ “Про соціальні послуги” надавачами соціальних послуг визнаються ті суб’єкти, що включені до розділу "Надавачі соціальних послуг" Реєстру надавачів та отримувачів соціальних послуг.

Для внесення в Реєстр відомостей про надавачів соціальних послуг, надавачі у своїй діяльності мають відповідати Критеріям діяльності надавачів соціальних послуг, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 03.03.2020 року № 185.

Реєстрація надавачів та отримувачів соціальних послуг у Новоушицькій селищній раді проводиться спеціалістами відділу соціального захисту населення за адресою: смт. Нова Ушиця вул. Подільська 17 (каб. 107).

Поділитися: