Новоушицька селищна рада запрошує жителів гомади долучитися до впровадження Громадського бюджету в Новоушицькій ТГ. Набір проектів від мешканців для участі в Конкурсі 2023 році розпочинається вже з 03 квітня та триватиме до 28 квітня включно.

Новоушицька селищна рада запрошує жителів гомади долучитися до впровадження Громадського бюджету в Новоушицькій ТГ.
Набір проектів від мешканців для участі в Конкурсі 2023 році розпочинається вже з 03 квітня та триватиме до 28 квітня включно.
Які проєкти отримають найбільшу підтримку та реалізуються у 2023 році за кошти місцевого бюджету – вирішуватимуть жителі Новоушицької громади.
На реалізацію проєктів-переможців Громадського бюджету у 2023 році передбачено 500 000 гривень. З цієї суми 40% коштів будуть спрямовані на малі проєкти, а 60% - на великі.
Хто може подати проєкт? У цьому році автором проєкту може бути як одна особа, так і
група осіб, які досягла 16-річного віку, є громадянами України, громадянами іншої країни або ж є особами без громадянства, які створили ідею щодо покращення Громади.
Які проєкти та з яким бюджетом можуть бути подані? До участі у конкурсі приймаються малі проєкти (вартість реалізації проєкту – (від 10 000 до 100 000 гривень) та великі проєкти (від 100 001до 300 000 гривень). Пріоритетними напрямками Програми є реалізація проєктів у сфері безпеки та громадського порядку, дорожнього господарства, енергозбереження, комунального господарства, культури та туризму, навколишнього середовища, освіти, соціального захисту, спорту, телекумунікації, транспорту.
Як подати проєкт? Проєкт подається особисто автором або одним із авторів проєкту:
o у паперовому вигляді Новоушицькій селищній раді (смт Нова Ушиця, вул. Подільська, 17, каб.210);
o в електронному вигляді, шляхом заповнення відповідної форми на Е-сервісі «Громадський бюджет».
Важливо! Впродовж семи календарних днів з дня подачі проєкту автор підтверджує підтримку поданого проєкту голосами: не менше 20 жителів громади – для малих проєктів, не менше 40 жителів громади – для великих проєктів.
Кожен автор може подати не більше, аніж один великий та один малий проєкт, реалізація якого відбуватиметься за рахунок коштів громадського бюджету.
Ознайомитися з Положенням та Параметрами громадського бюджету Новоушицької територіальної громади на 2023 рік, завантажити форму для подачі проєкту можна за посиланням:
https://drive.google.com/drive/folders/1V3Ug-Yf3I_Q2b4xW7IgMpCzb9VSnxb?usp=share_link

Поділитися:
АТ "Хмельницькгаз" повідомляє
07.06.2023 09:36
В зв'язку з модернізацією об'єктів критичної інфраструктури - виведення з експлуатації ГРПБ с. Пилипківці, з припиненням розподілу (газопостачання) природнього газу в селах: Пилипківці,…
Діти мають право на всі види правових послуг від системи БПД: як їх отримати — у новому лендингу
05.06.2023 08:33
Як система безоплатної правової допомоги може допомогти дітям — дізнайтеся з посадкової сторінки (лендингу), створеної в межах кампанії про безбарʼєрний доступ до правових послуг. Держава гарантує…
Новоушицька селищна рада оголошує про проведення громадських слухань в с. Хребтіїв
02.06.2023 11:42
На підставі розпорядження Новоушицького селищного голови від 31 травня 2023 року №52/2023-р, Новоушицька селищна рада повідомляє про проведення громадських слухань в с. Хребтіїв Кам’янець…