Організувала нарколабораторію – на Хмельниччині судитимуть харків’янку

Кам’янець-Подільською окружною прокуратурою до суду скеровано обвинувальний акт відносно 42-річної харків’янки за фактами незаконного виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту особливо небезпечної психотропної речовини в особливо великих розмірах та прекурсорів, а також придбанні та зберіганні обладнання, призначеного для виготовлення психотропних речовин (ч. 3 ст. 307, ч. 2 ст. 311, ч. 3 ст. 313 Кримінального кодексу України).

Слідством встановлено, що жінка наприкінці минулого року придбала через Telegram-канал прекурсори та обладнання для виготовлення психотропних речовин.

В своєму тимчасовому помешканні у м. Кам’янець-Подільський вона обладнала нарколабораторію, де виготовляла для подальшого збуту особливо небезпечну психотропну речовину PVP.

В ході проведених за місцем проживання обвинуваченої обшуків виявлено та вилучено обладнання для виготовлення синтетичних наркотиків, знаряддя для вживання наркотиків, пластикові ємності з ймовірно наркотичними речовинами, пакетики для фасування, записи та комп’ютерну техніку, а також майже 900 г виготовленої забороненої речовини.

Їй загрожує до 12 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснювалось слідчими Кам’янець-Подільського районного управління поліції ГУНП у Хмельницькій області.

Відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Кам’янець-Подільська окружна прокуратура

Поділитися:
Відбулось засідання ХХХІІІ сесії
30.09.2022 07:57
Відбулось пленарне засідання ХХХІІІ сесії Новоушицької селищної ради. На порядок денний було винесено 15 проєктів рішень, які попередньо були опрацьовані постійними комісіями селищної ради. Радою…
Про навчальний виїзний семінар «Створення нових соціальних послуг в громаді: стратегія та практика».
29.09.2022 16:45
Новоушицька громада, зокрема Новоушиький центр надання соціальних послуг, взяли участь у навчальному виїзному семінарі «Створення нових соціальних послуг в громаді: стратегія та практика». …
ВИМОГИ БЕЗПЕКИ ПРИ ЕКСПЛУАТАЦІЇ ТВЕРДОПАЛИВНИХ КОТЛІВ
29.09.2022 16:37
Під час опалювального сезону зростає рівень небезпек, пов’язаних із експлуатацією твердопаливного котельного обладнання. У зв’язку з цим нагадуємо про важливість дотримання вимог чинних нормативно…